To nejlepší z Argentiny: od východu na západ, od severu k jihu Zájezdy Argentina - Luxusní dovolená

marco-polo.cz
Kontaktujte svého odborného konzultanta +420 241 718 646
marco polo na facebooku
afrika afrika afrika afrika

ZÁJEZDY - Argentina

název zájezdu: To nejlepší z Argentiny: od východu na západ, od severu k jihu


Země:
 
Argentina
Typ zájezdu: Poznávací
Podtyp zájezdu: za sluncem, za přírodou, za památkami
Strava: Se snídaní
Nástupní země: Česká republika
Nástupní místo: Praha
Začátek zájezdu: 22.02.2018
Konec zájezdu: 06.03.2018
Počet nocí: 10
Průvodce: Anglicky hovořící
Typ dopravy: pravidelná letecká linka
Doba dopravy: 0
Cena: 
86 990,- KčCena za os. ve dvoulůžkovém pokoji
114 890,- KčZájezd s českým průvodcem (skupina min. 6 os)
1 990,- KčVečerní Tango show v Buenos Aires – DOPORUČUJEME!
1 800,- KčCelodenní výlet do údolí Humahuaca Valley ze Salty
2 080,- KčCelodenní výlet na solné pláně Salinas Grandes ze Salty
4 400,- KčCelodenní výlet do El Chalten (Fitz Roy)
4 800,- KčCelodenní výlet do chilského národního parku Torres del Paine
590,- KčCestovní zdravotní pojištění
1 490,- Kčolitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd)

Cena zahrnuje:
 
* Letenky včetně letištních tax v optimální knihovací třídě:
Praha - Buenos Aires - Iguazu - Salta - El Calafate - Buenos Aires a zpět do Prahy.
* Ubytování ve 3* hotelech se snídaní na bázi dvoulůžkových pokojů:
2x Buenos Aires
2x Iguazu
3x Salta
3x El Calafate
* Veškré transfery letiště - hotel - letiště.
* Skupinové výlety s anglicky mluvícím průvodcem, nebo varianta s českým průvodcem (min 6 os).
* Nonstop asistenční služby v Argentině.
* Pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
 
* Základní pojištění léčebných výloh do 5,4 mil Kč: 590 Kč
* Volitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd): 1490 Kč
* Vstupy o národních parků
* Spropitné
* Lokální odletová taxa na letišti (pokud je místními úřady vyžadována)
* Osobní výdaje
* Rozšiřující balíčky

Poznámka:
 
Argentina: navštívíte argentinskou metropoli Buenos Aires s jejím nespoutaným tangem, úchvatné a dramatické vodopády Iguazu jak z brazilské, tak i argentinské části, hornatou a pouštní provincii Salta nedaleko Chile a Bolívie a nevynecháte ani jižní Patagonii s její unikátní přírodou.


  

Další termíny


22.03.2018 - 03.04.2018 13 dní od 86 990,- Kč  
23.03.2018 - 04.04.2018 13 dní od 86 990,- Kč  
29.03.2018 - 10.04.2018 13 dní od 86 990,- Kč  
30.03.2018 - 11.04.2018 13 dní od 86 990,- Kč  
05.04.2018 - 17.04.2018 13 dní od 86 990,- Kč  
06.04.2018 - 18.04.2018 13 dní od 86 990,- Kč  
12.04.2018 - 24.04.2018 13 dní od 86 990,- Kč  
13.04.2018 - 25.04.2018 13 dní od 86 990,- Kč  
19.04.2018 - 01.05.2018 13 dní od 86 990,- Kč  

program zájezdu


1. den: PRAHA - BUENOS AIRES
 Brazílie

Odlet z Prahy do argentinského Buenos Aires.


  

2. den: BUENOS AIRES
 Argentina

Po příletu do Buenos Aires se ubytujete v dobrém hotelu v centru a vydáte na prohlídku města, včetně našeho prvního jihoamerického oběda (v ceně)

Navštívíte Avenida 9 de Julio, slavný Obelisk a Plaza de Mayo s prezidentským palácem Casa Rosada, dále Metropolitní katedrálu a nedalekou pěší zónu Florida, nevynecháme čtvrť San Telmo proslulou uměleckými obchody a kavárnami, čtvrť La Boca s pestrobarevnými domky a hlavně domácím klubem Diega Maradony Boca Juniors.  
    Buenos Aires, Argentina

   

3. den: BUENOS AIRES – IGUAZU
 Argentina

Dnes přeletíte do tropického Iguazu na argentinské straně vodopádů a vydáte se rovnou na výlet. Během dne nás čeká úchvatné panorama mnoha desítek meších či větších vodopádů, jimž dominuje neuvěřitelný "Ďáblův chřtán".


  

4. den: IGUAZU
 Brazílie

Dnes se vydáte na výlet k vodopádům na brazilskou stranu– tato část nabízí trochu jiné pohledy, stále se ale jedná o fascinující přírodní divadlo. V závěru dne vás dřevěné chodníčky dovedou až téměř do nitra Ďáblova chřtánu, kde vás zalije mohutná vodní tříšť a příjemná sprcha se vám odvděčí nádhernými duhami.

  
    Vodpoády Iguazu Vodpoády Iguazu

   

5. den: IGUAZU - SALTA
 Argentina

Po snídani se vydáte na letiště, odkud odletíte do města Salta, kde strávíte překrásné 3 noci. Odpoledne využijte na procházku půvabným historickým centrem a pak si při západu slunce a skleničky vína užijte atmosféru tohoto města.

Province Salta a jeho stejnojmenné hlavní město se nachází na samotném severu Argentiny. Ze západu sousedí s Chile a s pouštím regionem Atacama, ze severu z Bolívíí, kudy prochází Andský pás hor. Zde vás čekají nádherné scenérie s horami, vysoce položenými pláněmi, hlubokými údolími a polopouštní krajinou. Samotné město Salta je nesmírně zajímavé s mnoha koloniálními památky jakými jsou např. vládní budova, museum José Uriburu, katedrála San Francisco a Nuestra Señora de la Candelaria, klášter San Bernardo či pomník Martína Miguela de Güemese.

  
   

   

6. den: SALTA / NP LOS CARDONES / CACHI
 Argentina

Po snídani se vydáme na celodenní výlet do Národního parku Los Cardones. Začneme cestou do údolí Lerma , kde se nacházejí nádherné kaňony Quebrada de los Laureles a Quebrada de Escoipe. Poté nás čeká cesta k Piedra del Molino, kde se dostaneme do nadmořské výšky 3.384 mnm. Odtud je to již nedaleko do NP Los Cardones, kde se nachází Tin-Tin, prastará incká stezka. Příjezd do Cachi po cestě s nádhernými výhledy do krajiny a na horské velikány v pozadí. V městečku nás čeká prohlídka archeologického muzea. Odpoledne návrat zpět do Salty.


  

7. den: SALTA
 Argentina

Dnes vás čeká volný program. Můžete se věnovat procházkám a odpočinku v Saltě nebo se vydat na jeden z fakultativních výletů:
* Celodenní výlet na solné pláně Salinas Grandes. Salinas Grandes je pozůstatek zaniklého jezera nachází se v tektonické propadlině v pampě mezi masívy pohoří Sierra de Ancasti a Sierra Cordoba. Jakmile poprvé zahlédnete pláně, pravděpodobně užasnete nad úchvatnou rozlehlostí a zvláštní krásou tohoto místa, které skrývá neobyčejný ekosystém. Během dnes navštívíme několik lokalit včetně Big Salt Works, kde se dobývá sůl, která zásobuje okolní provincie.

* Celodenní výlet do koloniálního městečka Humahuaca. Po stopách inků, kteří tuto oblast osídlili před mnoha staletími a kolem malých typických andských vesniček. Cesta vede 150 km širokým údolím, na dohled andských velikánů, na jehož dně teče řeka Rio Grande. Cestou se zastavíte v městě Jujuy, nacházejícím se v zeleném údolí a pak už Vás čeká Quebrada de Humahuaca. která leží v nadmořské výšce více jak 2000 m.n.m., V městečku, kde žijí lidé s indiánskými kořeny, si prohlédnete místní tržiště s výrobky tradičních řemesel. Cestou navštívíte i další malebná místa jako jsou vesničky León, Tumbaya, Purmamarca. Purmamarca je asi nejzajímavější z nich, a to nejenom díky domorodým stylem bydlení v bahnem lepených domcích, ale i úchvatnému výhledu na barevnou scenérii, která se tyčí za vesnicí. Pozdě odpoledne návrat do hotelu v Saltě.


  

8. den: SALTA - EL CALAFATE
 Argentina

Odlet do El Calafate, města v podhůří patagonských And u Národního parku Los Glacieres. Ubytování, prohlídka pohodového centra města a společně si zajdeme na večeři s vyhlášeným jehněčím.

  

9. den: EL CALAFATE
 Argentina

Dnes se vydáte na výlet k ledovci Perito Moreno – jednomu z největších ledovců světa. Užijte si úchvatnou podívanou na padající kusy ledu z výšky až 60 m do jezera Lago Argentino. Na místě vás čeká procházka po povalových chodnících kolem ledovce s desítkami výhledů jak na jezero Lago Argentino, tak na ledovec Perito Moreno, ocitnete se takřka na dosah této majestátní ledové stěny. Součástí výletu je v ceně plavba lodí po jezeře až čelu ledovci.

  
   

   

10. den: EL CALAFATE
 Argentina

Volný program.
Fakultativně se můžete vydat na některý z výletů:
* El Chalten
Kdysi bašta horolezců, dnes turistické centrum a výchozí bod pro trek k štítům Fitz Roy a Cerro Torre bylo založeno až v roce 1985, a to hlavně z důvodu zajištění zdejší nejasné hranice s Chile. Město se nachází 220 km severně od El Calafate a slouží hlavně turistům – v turistické sezóně je velmi rušné, mimo sezónu téměř opuštěné.
Brzy ráno (odjezd v 7:45) kolem jezera Argentino, po ikonické silnici Ruta 40 až k řece La Leona. Zde ve stejnojmenném hotelu si dáte krátkou přestavku s možností občerstvení. Vesta pokračuje kolem krásného jezera Viedma a pak se Vám začnou pomalu otevírat magické výhledy na ledovce, jezera a hlavně na Monte Fitz Roy. Ještě než dorazíme do El Chalten, čeká Vás několik fotografických zastávek.
Z El Chalten vede několik trekových tras a Vy si budete moci vybrat, zda se vydáte individuálně nebo s průvodci po některé z lehčích nebo náročnějších tras, dle Vaší fyzičky.

*Monte Fitz Roy a Cerro Torre
Jedny z nejkrásnějších horských štítů na světě nacházející se v severní části NP Los Glaciares. Monte Fitz Roy (3 405 m) nazvali Indiáni Tehuelčové El Chaltén neboli Kouřící hora či Sopka. Dnešní název nese hora po kapitánovi slavné lodi Beagle, na které se plavil i přírodovědec Charles Darwin. Hned vedle této hory jsou štíty Cerro Poincenot a Aguja Saint-Exupéry, o kus dál se tyčí skalní jehla Cerro Torre (3 102 m). Návštěvu těchto hor umožňuje třídenní treková trasa, která prochází bukovým lesem a k vyhlídkám na horské velikány stoupá okolo nádherných jezer a malých ledovců.
Pozdě večer návrat do Calafate.
V rámci výletu jsou zahrnuty všechny vstupy. V ceně není horský průvodce v El Chalten - pokud jej budete chtít využít, platba na místě dle konkrétního zvoleného treku.

* Torres del Paine (Chile)
Dobrodružná cesta do srdce chilské Patagonie - Národního parku Torres del Paine. Brzy ráno se vydáte k chilské hranici v “Cancha Carrera” a pak po prašných cestách do srdce parku, které v jazyku indiánů kmene Tehuelche znamená "Modré věže".
Váš den zde rozdělen na dvě objevné části: jedna mezi pěší výlet, druhá se týká cesty v upraveném expedičním nákladním voze 4x4. Výhodou tohoto výletu je možnost vydat se na unikátní místa s přihlédnutím k Vaší fyzičce a zkušenostem. Místní průvodci a experti vědí, která místa v jsou v určitou roční dobu vhodnější k návštěvě a která je lepší vynechat.
Odjezd z El Calafate v 6:30, návrat mezi 21:30 a 22:30.
Vstup do NP Torres del Paine není v ceně.

  

11. den: CALAFATE - BUENOS AIRES
 Argentina

Dnes se rozloučíte s Patagonií. Odlet zpět do Buenos Aires. Možnost poslední večer v Argentině ještě navštívíte představení Tango s výbornou večeří.

  

12. den: BUENOS AIRES - PRAHA
 Argentina

Dnes se rozloučíte s Argentinou, dopoledne ještě čas na nákupy a pod. a odpoledne vás čeká odlet zpět domů.

  

13. den: PRAHA
 
Přílet do Prahy

  

Rozšiřující balíček: Ohňová země - Ushuaia
 Argentina

1. den:
Odlet do Ushuaii. Po příletu transfer do hotelu. Ubytování.
Ohňová země, neboli Tierra del Fuego, dostala své jméno podle pobřežních ohňů indiánů Yahganů, které v minulosti pozorovali fascinovaní mořeplavci.
Kraj obklopený bouřlivým jižním Atlantikem a Magellanovou úžinou skrývá scénické ledovce, bujné stálezelené lesy, čistá jezera, řeky a dramatické mořské pobřeží. Místní klima je velmi proměnné, proto teplé suché oblečení je důležité i v létě. Nejznámější město Ohňové země se jmenuje Ushuaia. Umístění tohoto města je jedno z nejvíce ohromujících na světě a skýtá velkolepé pohledy na ledovcové vrcholky rostoucí dramaticky z moře do výšek až 1.500 metrů. Nejjižnější město světa, obklopené jednou z nejfantastičtějších krajin, která kdy lemovala město.
Ushuaia se stala klíčovou námořní základnou, proběhla zde menší zlatá horečka a boom těžby dřeva, ovčí vlny a rybářství. Nyní zdejší ekonomiku formuje turismus – okolí nabízí úžasné procházky, rybaření, lyžování či exotický výlet lodí na Antarktidu.

2. den: Národní Park Tierra del Fuego
Půldenní výlet s ang. mluvícím průvodcem do NP Tierra del Fuego. Tento pobřežní národní park byl vyhlášen jako první v Argentině a leží přímo na pobřeží oceánu. Na území parku naleznete spoustu jezírek, lesů, divokých květin, říčky, ledovce a turistické stezky. Najdete tu různé druhy savců a ostatních zvířat jako jsou lišky, králíci, bobři, z ptáků tu najdete albatrose, racky, potápky a mnoho dalších. Z vyhlídky v parku se můžete potěšit a obdivovat překrásnému pohledu na Beagle Channel s tyčícími se vrcholky hor v pozadí.
Návrat do hotelu. Přenocování
Pozn: za příplatek průjezd parním vláčkem "Fuegino" skrze park.

3. den: Volný program
Fakultativně:
Půldenní výlet na Ostrov lachtanů. Kombinovaný výlet autobusem a lodí. Vydáte se kolem Ushuaia směrem k Beagle Channel , k Ostrovu lachtanů, kde je budete moci pozorovat v jejich přirozeném prostředí. Plavba pokračuje kolem ostrova Pajáros, kde žijí další zástupci zdejší rozmanité fauny. Návrat kolem majáku Les Eclaireurs kde se potopila v roce 1930 loď Monte Cervantes.

Půldenní výlet offroadem k k odlehlým jezerům Escondido a Fagnano ukrytým za hřebeny And. Po cestě opravdovou divočinou vás u jezera čeká grilování šťavnatého steaku.

4. den: návrat.
Transfer na letiště a návrat do Buenos Aires, případně dalších míst (El Calafate, Mendoza atd.)

Cena za osobu ve ve dvoulůžkovém pokoji:
Výlety ve skupině s anglicky mluvícím průvodcem

kategorie ubytování 3*: 19.390 Kč/os.
kategorie ubytování 4*: 22.090 Kč/os.
Při kombinaci více destinací značná úspora za letenky. Pro více informací nás kontaktujte.

Cena zahrnuje:
- letenku Bariloche - Ushuaia - Buenos Aires včetně letištních tax (pouze odletová taxa v Ushuaie 10 USD je splatná na místě) v optimální knihovací třídě
- transfer letiště - hotel - letiště
- ubytování: 3x v hotelu se snídaní
- 1x skupinový půldenní výlet do NP Tierra del Fuego
- vstup do NP

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výlety s privátním anglicky mluvícím průvodcem / bez skupiny
kategorie ubytování 3*: 23.390 Kč/os.
kategorie ubytování 4*: 26.420 Kč/os.
Při kombinaci více destinací značná úspora za letenky. Pro více informací nás kontaktujte.

Cena zahrnuje:
- letenku Bariloche - Ushuaia - Buenos Aires včetně letištních tax (pouze odletová taxa v Ushuaie 10 USD je splatná na místě) v optimální knihovací třídě
- transfer letiště - hotel - letiště
- ubytování: 3x v hotelu se snídaní
- 1x úrivátní půldenní výlet do NP Tierra del Fuego
- vstup do NP

Hotely:
Altos Ushuaia 3* a pod.
Albatros 4* a pod.

  
   

   

Rozšiřující balíček: moře a velryby - Peninsula Valdés
 Argentina

Ideální období na pozorování velryb je červen - listopad.

1. den: Odlet z Buenos Aires do města Trelew. Po příletu transfer do hotelu v Puerto Madryn. Ubytování.
Trelew je prosté moderní město s příjemným živým centrem ležící na jihovýchodním pobřeží Argentiny, v Patagonii. Je dobrou základnou pro návštěvu nedalekých velšských vesnic, hlučné rezervace tučňáků Punta Tombo či ráje pro milovníky zvířat – poloostrova Península Valdés (Valdésův poloostrov), jehož okolí je domovem velryb, rypoušů sloních, tučňáků a neuvěřitelného množství ptáků.

2. den: Po snídani se vydáte na celodenní výlet na poloostrov Valdés. Začnete v rezervaci a informačním centru v Carlos Ameghino Isthmus. Odtud se vydáte na místo, kde se pozorují velryby. Dále se vydáte do Punta Pirámide kde uvidíte lachtany v jejich přirozeném prostředí. Navštívíte Punta Delgada s krásným majákem (během ledna až dubna výlet do Punta Negra) kde se také zdržují lvouni, Caleta Valdés – zátoku s bohatým mořským životem, Punta Cantor, kde spatříte opět lvouny, lachtany a mořské ptáky. Celodenní výlet zakončíte u Isla de los Pájaros – Ptačího ostrova.

3. den: Volný program. Možnost dalšího výletu např.: celodenní výlet s návštěvou přírodní rezervace Punta Tombo s největším hnízdištěm tučňáků v Jižní Americe a pozorování magelánských tučňáků. Odpoledne zastávka na čaj Te Galés a typické galské sladkosti, v jednom z mnoha místních barů specializovaných na tento tradiční nápoj a prohlídka do městečka Gaiman. Nakonec návštěva paleontologického muzea Egidio Feruglio v Trelewu, nejvýznamnějšího muzeu Jižní Ameriky s nejmodernějšími technickými vymoženostmi.

4. den: Transfer na letiště a odlet do Buenos Aires nebo další destinace.

Cena za osobu ve ve dvoulůžkovém pokoji:
Výlety ve skupině s anglicky mluvícím průvodcem

kategorie ubytování 3*: 20.590 Kč/os.
kategorie ubytování 4*: 22.240 Kč/os.
Při kombinaci více destinací značná úspora za letenky. Pro více informací nás kontaktujte.

Cena zahrnuje:
- letenku Buenos Aires - Trelew - Buenos Aires včetně letištních tax v optimální knihovací třídě
- transfer letiště - hotel - letiště
- ubytování: 3x v hotelu se snídaní
- 1x celodenní výlet na poloostrov Valdés

Cena nezahrnuje:
- vstup do rezervace Peninsula Valdes (100 ARS)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výlety s privátním anglicky mluvícím průvodcem / bez skupiny
kategorie ubytování 3*: 26.590 Kč/os.
kategorie ubytování 4*: 29.270 Kč/os.
Při kombinaci více destinací značná úspora za letenky. Pro více informací nás kontaktujte.

Cena zahrnuje:
- letenku Bariloche - Trelew - Buenos Aires včetně letištních tax v optimální knihovací třídě
- privátní transfer letiště - hotel - letiště
- ubytování: 3x v hotelu se snídaní
- 1x celodenní výlet na poloostrov Valdés

Cena nezahrnuje:
- vstup do rezervace Peninsula Valdes (100 ARS)

Hotely:
Bahía Nueva Hotel 3* a pod.
Dazzler Puerto Madryn 4* a pod.


  
   

   

Rozšiřující balíček: hory a vinice - Mendoza
 Argentina

1. den: Odlet z Buenos Aires do Mendozy. Po příletu transfer z letiště do hotelu. Ubytování.
Mendoza je univerzitní město v centru Argentiny. Moderní antiseizmické budovy nahradily spadlé staré domy, ale dávné acequias (zavlažovací kanály) a náměstí plná fontán vytvářejí velmi příjemnou a osvěžující atmosféru. Region Mendozy produkuje 70% argentinského vína. Okolí je proslulé vinnými sklepy, je vhodné k horolezectví, jízdě na kole, raftování.

2. den: Dnes vás čeká celodenní výlet do hor obklopujících město. Opustíte Pan-americkou dálnici směřující až na samotný jih Argentiny a vydáte se mimořádně krásnou krajinou do hor a k jezerům. Prohlédnete si starodávné mosty Picheuta, Polvaredas, Punta de Vacas, pak se autobusem vyšplháte ke ski areálu Los Penitentes a odtud k fascinujícím geologickým formacím a horkým pramenům Puente del Inca. Dále se vydáte (v letním období) do Provinčního parku Aconcagua a z vyhlídky Mirador del Aconcagu se vám vyskytne nádherný pohled na tento horský velikán. Nakonec vás čeká město Las Cuevas, které leží na samotné hranici s Chile. Pak už jen návrat do Mendozy a do hotelu.

3. den: Po snídani vás vyzvedne průvodce a vydáte se na výlet do nedalekých vyhlášených vinic, kde budete moci ochutnávat vyhlášené místní značky

4. den: Volný program

5. den: Transfer na letiště a odlet do Buenos Aires

Cena za osobu ve ve dvoulůžkovém pokoji:
Výlety ve skupině s anglicky mluvícím průvodcem

kategorie ubytování 3*: 17.390 Kč/os.
kategorie ubytování 4*: 18.980 Kč/os.
Při kombinaci více destinací značná úspora za letenky. Pro více informací nás kontaktujte.

Cena zahrnuje:
- letenku Buenos Aires - Mendoza - Salta včetně letištních tax v optimální knihovací třídě
- transfer letiště - hotel - letiště
- ubytování: 4x v hotelu se snídaní
- 1x celodenní výlet do okolí Mendozy a 1x půldenní výlet na vinice a za ochutnávkou vín

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Výlety s privátním anglicky mluvícím průvodcem / bez skupiny
kategorie ubytování 3*: 22.690 Kč/os.
kategorie ubytování 4*: 25.050 Kč/os.
Při kombinaci více destinací značná úspora za letenky. Pro více informací nás kontaktujte.

Cena zahrnuje:
- letenku Buenos Aires - Mendoza - Salta včetně letištních tax v optimální knihovací třídě
- privátní transfer letiště - hotel - letiště
- ubytování: 4x v hotelu se snídaní
- 1x celodenní výlet do okolí Mendozy a 1x půldenní výlet na vinice a za ochutnávkou vín

Hotely:
Crillon Hotel 3* a pod.
NH Cordillera 4* a pod.

  
   

   

Nezávazná objednávka zájezdu 22.02.2018-06.03.2018

*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
*Email:
*Počet osob:
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji (86 990,- Kč)   osob  
Zájezd s českým průvodcem (skupina min. 6 os) (114 890,- Kč)   osob  
Večerní Tango show v Buenos Aires – DOPORUČUJEME! (1 990,- Kč)   osob  
Celodenní výlet do údolí Humahuaca Valley ze Salty (1 800,- Kč)   osob  
Celodenní výlet na solné pláně Salinas Grandes ze Salty (2 080,- Kč)   osob  
Celodenní výlet do El Chalten (Fitz Roy) (4 400,- Kč)   osob  
Celodenní výlet do chilského národního parku Torres del Paine (4 800,- Kč)   osob  
Cestovní zdravotní pojištění (590,- Kč)   osob  
olitelné připojištění (storno zájezdu, odpovědnost za škodu atd) (1 490,- Kč)   osob  
Cena celkem   Kč 
Pole označená * je nutno vyplnit.
Telefonní číslo uvádějte přednostně mobil.
odeslat


novinky

doporučujeme

Expedice Východní Afrika
Expedice Východní Afrika
Keňa

18.08.2018-29.08.2018
Dle programu,

 59990,- Kč
Na vanilkový ostrov za nejkrásnějšími plážemi - Tsarabanjima
Na vanilkový ostrov za nejkrásnějšími plážemi - Tsarabanjima
Madagaskar
Constance Tsarabanjima
25.05.2018-03.06.2018
All inclusive, pravidelná letecká linka

 89090,- Kč
Okruh Latinskou Amerikou: Peru - Ekvádor - Kolumbie
Okruh Latinskou Amerikou: Peru - Ekvádor - Kolumbie
Kolumbie

22.06.2018-08.07.2018
Se snídaní, Dle programu, pravidelná letecká linka

 93990,- Kč
Tváře Jižní Ameriky: Chile a Brazílie
Tváře Jižní Ameriky: Chile a Brazílie
Brazílie

17.10.2018-27.10.2018
Se snídaní, Dle programu, pravidelná letecká linka

 82590,- Kč